Automatizace skladu systech group
Image

Automatizace skladu 4.0

Zvýšíme efektivitu vašeho skladování díky automatizovaným skladovacím systémům. Uspoříme až 90 % skladové plochy. Zvýšíme produktivitu a zkrátíme manipulační čas.

Zvyšujeme efektivitu
skladování

Automatizace skladu
Automatický sklad banner
Automatizované sklady jsou budoucnost. Automatizované skladovací systémy zvyšují bezpečnost operací i ochranu zboží, zlepšují ergonomii procesů a redukují chybovost.
Instalace automatizovaného skladu Modula

Jak jsme zlepšili kontrolu skladu v Auto Kelly?

Společnost Auto Kelly chtěla dosáhnout zlepšené kontroly nad zbožím a výší jeho zásob, zmodernizovat manipulační procesy a zkrátit tak expediční časy a napojit skladovací technologii na firemní ERP systém. Jak jsme jim pomohli?

Dokážeme efektivněji uskladnit téměř jakýkoliv materiál

Drobné a střední předměty

Automatické vertikální zakladače Modula dokážou uskladnit drobné a střední předměty jako jsou KLT boxy, náhradní díly, nástroje, elektronické součástky, spojovací materiál a další.
Automatizovaný sklad Modula
Automatizované sklady Baumalog

Hutní materiál a velké předměty

Automatická skladovací zařízení MonoTower® a TwinTower® umí uskladnit hutní materiál, velké a těžké předměty jako jsou kovové plechy, profily, trubky, tyče, tvářecí nástroje, těžké palety a podobné.

Vybrané reference

Vybrané reference Bohemia Systech Group

Proč právě my?

Jsme oficiálním zastoupením značek Modula a Baumalog pro Českou republiku. Automatizací skladování se zabýváme od roku 2015.
Analýza a návrh řešení
Před každou realizací navrhujeme individuální řešení - šité na míru potřebám klienta.

Další

Image