Automatický vertikální sklad Modula SLIM

Málo místa ve skladu? Žádný problém

Máte opravdu málo místa pro instalaci velkého skladovacího systému? Objevte nejflexibilnější automatické skladovací zařízení na trhu — kompaktní vertikální karusel Modula SLIM. Řešení SLIM se pyšní minimální hloubkou a malou zastavěnou podlahovou plochou.

Díky dynamickému řízení výšky polic využijete opravdu každý centimetr dostupné výšky — zařízení Modula SLIM nemá nastavené žádné fixní výšky, tudíž vždy kalkuluje nejefektivnější rozmístění polic a eliminuje tak veškerý nevyužitý prostor mezi policemi. Už žádné skladování vzduchu!

V automatickém vertikálním zakladači Modula SLIM lze uskladnit veškeré druhy materiálu a zboží: nebalený materiál, boxy, krabice, kartony, malé předměty, náhradní díly, elektrické komponenty či lahvičky.

Prostor vás netrápí? Vyzkoušejte nejefektivnější variantu vertikálního skladu Modula LIFT.

Modula SLIM

Díky podlahové ploše pouhé 3 m2 a celkové hloubce zařízení 1,6 m umožňuje skladovací systém Modula SLIM ušetřit až 90 % skladovací plochy. Se svou maximální výškou 7 m a nosností 350 kg na polici pak dokáže zařízení uskladnit oproti standardní nosnosti systémů typu paternoster (12 500 kg) zboží o celkové hmotnosti až 25 000 kg. Opravdu komplexní a flexibilní řešení i pro nejmenší skladovací prostory!

Modula SLIM: integrace a příslušenství

K zařízení Modula SLIM si můžete pořídit bohaté příslušenství – vizuální pomůcky, systém Put-to-Light, systém kontroly přístupu, příčky a děliče pro police a mnoho dalšího.  

Automatický sklad Modula SLIM také umožňuje správu skladových zásob díky vlastnímu softwaru Modula WMS. Vertikální zakladače Modula jsou integrovatelné s jakýmkoli běžným ERP systémem, např. Helios, Navision, SAP, K2, QAD a další.

Můžete se také spolehnout na kompletní záruční i pozáruční servis – provádíme pravidelné plánované údržby, nečekané servisní zásahy, výměny spotřebních dílů, stěhování strojů a další služby. Samozřejmostí je česká zákaznická podpora.

Integrace s ERP

Napojíme zařízení na váš ERP systém.

Příslušenství

Zařízení Modula lze rozšířit o širokou škálu příslušenství.

Servis

Postaráme se o záruční i pozáruční servis, pravidelnou plánovanou údržbu a výměnu spotřebních dílů.

Objevte novou úroveň efektivity skladování

Image

PŘED INSTALACÍ

Rozlehlá skladová plocha. 
Omezená produktivita operátorů.
Potřeba velkého množství operátorů.
Image

PO INSTALACI

Redukce skladové plochy o 90 %.
Zvýšená produktivita práce operátorů.
Bezpečné a ergonomické operace.
Instalace automatizovaného skladu Modula

Jak jsme vyřešili skladovou optimalizaci v Auto Kelly?

Společnost Auto Kelly chtěla mít lepší kontrolu nad skladovaným zbožím a výší jeho zásob. Potřebovala také optimalizovat manipulační procesy operátorů a zkrátit tak dobu vychystávání. Jak jsme jim pomohli?

Vybrané reference

Vybrané reference Bohemia Systech Group
Image

Kanceláře

+420 513 039 139
obchod@systechgroup.cz
Cukrovarská 498/13
Vyškov, 682 01
Česká republika

Servis

+420 725 508 358
servis@systechgroup.cz

Tuřanka 1222/115
Brno, 627 00
Česká republika

Produkty