Automatický vertikální sklad Modula SLIM

Málo místa ve skladu? Žádný problém

Máte opravdu málo místa pro instalaci velkého skladovacího systému? Objevte nejflexibilnější automatické skladovací zařízení na trhu — kompaktní vertikální karusel Modula SLIM. Řešení SLIM se pyšní minimální hloubkou a malou zastavěnou podlahovou plochou.

Díky dynamickému řízení výšky polic využijete opravdu každý centimetr dostupné výšky — zařízení Modula SLIM nemá nastavené žádné fixní výšky, tudíž vždy kalkuluje nejefektivnější rozmístění polic a eliminuje tak veškerý nevyužitý prostor mezi policemi. Už žádné skladování vzduchu!

V automatickém vertikálním zakladači Modula SLIM lze uskladnit veškeré druhy materiálu a zboží: nebalený materiál, boxy, krabice, kartony, malé předměty, náhradní díly, elektrické komponenty či lahvičky.

Prostor vás netrápí? Vyzkoušejte nejefektivnější variantu vertikálního skladu Modula LIFT.

Modula SLIM

Úspora plochy
Díky podlahové ploše pouhé 3 m2 a celkové hloubce zařízení 1,6 m umožňuje skladovací systém Modula SLIM ušetřit až 90 % skladovací plochy. Se svou maximální výškou 7 m a nosností 350 kg na polici pak dokáže zařízení uskladnit oproti standardní nosnosti systémů typu paternoster (12 500 kg) zboží o celkové hmotnosti až 25 000 kg. Opravdu komplexní a flexibilní řešení i pro nejmenší skladovací prostory!

Modula SLIM: integrace a příslušenství

K zařízení Modula SLIM si můžete pořídit bohaté příslušenství – vizuální pomůcky, systém Put-to-Light, systém kontroly přístupu, příčky a děliče pro police a mnoho dalšího.  

Automatický sklad Modula SLIM také umožňuje správu skladových zásob díky vlastnímu softwaru Modula WMS. Vertikální zakladače Modula jsou integrovatelné s jakýmkoli běžným ERP systémem, např. Helios, Navision, SAP, K2, QAD a další.

Můžete se také spolehnout na kompletní záruční i pozáruční servis – provádíme pravidelné plánované údržby, nečekané servisní zásahy, výměny spotřebních dílů, stěhování strojů a další služby. Samozřejmostí je česká zákaznická podpora.

Integrace s ERP

Napojíme zařízení na váš ERP systém.

Příslušenství

Zařízení Modula lze rozšířit o širokou škálu příslušenství.

Servis

Postaráme se o záruční i pozáruční servis, pravidelnou plánovanou údržbu a výměnu spotřebních dílů.

Objevte novou úroveň efektivity skladování

Image

PŘED INSTALACÍ

Rozlehlá skladová plocha. 
Omezená produktivita operátorů.
Potřeba velkého množství operátorů.
Image

PO INSTALACI

Redukce skladové plochy o 90 %.
Zvýšená produktivita práce operátorů.
Bezpečné a ergonomické operace.
Instalace automatizovaného skladu Modula

Jak jsme vyřešili skladovou optimalizaci v Auto Kelly?

Společnost Auto Kelly chtěla mít lepší kontrolu nad skladovaným zbožím a výší jeho zásob. Potřebovala také optimalizovat manipulační procesy operátorů a zkrátit tak dobu vychystávání. Jak jsme jim pomohli?

Vybrané reference

Vybrané reference Bohemia Systech Group
Bohemia - SysTech group logo

Kanceláře

+420 723 092 104
obchod@systechgroup.cz
Cukrovarská 498/13
Vyškov, 682 01
Česká republika

Servis

+420 725 508 358
servis@systechgroup.cz
Tuřanka 1222/115
Brno, 627 00
Česká republika

Produkty

Image