Automatický vertikální zakladač Modula LIFT

Pro maximální efektivitu skladování

Automatizace skladu nikdy nebyla jednodušší. Automatické vertikální výtahové zakladače Modula řady LIFT nabízejí komplexní, flexibilní a produktivní řešení skladování pro všechna průmyslová odvětví.

Policové zakladače Modula LIFT jsou však vhodné nejen pro sklady, distribuční centra a výrobní prostory, ale také pro železářství, lékárny nebo malé obchody. Můžete v nich bezpečně skladovat veškeré druhy materiálů.

Instalací vertikálních zakladačů pomáháme firmám optimalizovat skladování. Dokážeme zajistit vysokou úsporu skladové plochy, zvýšit efektivitu vychystávání, ale také bezpečnost a ergonomii na pracovišti.

Nemáte tolik prostoru? Máme vhodné řešení i pro vás — kompaktní Modula SLIM.

Modula LIFT

Díky maximální výšce 16,1 m, šířce polic od 1 500 mm do 4 100 mm, hloubce polic až 1 257 mm a nosnosti police až 990 kg lze s automatickými vertikálními skladovacími zařízeními Modula LIFT ušetřit až 90 % skladovací plochy. Více skladovaného materiálu na výrazně menší ploše! Ušetřenou skladovou plochu můžete využít efektivněji.

Integrace a příslušenství k Modula LIFT

Automatické zakladače Modula můžete rozšířit o širokou škálu originálního příslušenství. Velmi užitečné jsou LED lišty, různé čtečky čárových/QR kódů, systém Put to Light a mnoho dalších vychytávek, které vám usnadní práci.

Automatický systém Modula také umožňuje správu skladových zásob díky vlastnímu softwaru Modula WMS. Vertikální sklady Modula jsou integrovatelné s jakýmkoli ERP systémem, např. Helios, Navision, SAP, K2, QAD a další. Software Modula WMS umožňuje velmi snadnou inventarizaci materiálu.

Samozřejmostí je zákaznická podpora a kompletní záruční i pozáruční servis – pravidelná plánovaná údržba, servisní zásahy, výměna spotřebních dílů, stěhování strojů a další služby.

Integrace s ERP

Pomůžeme vám s napojením na váš ERP systém. Žádný software pro nás není problém.

Příslušenství

Sklady Modula LIFT můžeme rozšířit o širokou škálu užitečného příslušenství.

Servis

Máme vlastní techniky. Záruční i pozáruční servis, pravidelná plánovaná údržba a výměna spotřebních dílů.

Automatizace skladu je ve vašich rukou

Image

PŘED INSTALACÍ

Velká potřebná skladovací plocha.
Nízká produktivita operátorů.
Vysoký počet operátorů skladu.
Image

PO INSTALACI

Úspora skladovací plochy až 90 %.
Vysoká flexibilita a produktivita.
Vysoká ergonomie a bezpečnost práce.
Instalace automatizovaného skladu Modula

Jak jsme zlepšili kontrolu skladu v Auto Kelly?

Společnost Auto Kelly potřebovala dosáhnout lepší kontroly nad zbožím a výší jeho zásob, zmodernizovat manipulační procesy ve skladu a zkrátit tak expediční časy a napojit skladovací technologii na firemní ERP systém. Jak jsme jim pomohli?

Vybrané reference

Vybrané reference Bohemia Systech Group
Image

Kanceláře

+420 513 039 139
obchod@systechgroup.cz
Cukrovarská 498/13
Vyškov, 682 01
Česká republika

Servis

+420 725 508 358
servis@systechgroup.cz

Tuřanka 1222/115
Brno, 627 00
Česká republika

Produkty