Automatický horizontální karusel Modula HC

Efektivní skladování bez chyb

Vyměňte klasické policové regály za inovativní automatickou technologii a kompletujte objednávky jednoduše, efektivně a bez chyb! A to i v prostorách, kde chybí pořádná výška.

Automatický horizontální karusel Modula HC představuje komplexní, flexibilní a produktivní řešení skladování a manipulace s drobným a středně velkým zbožím.

Zařízení Modula HC je ideální pro skladování v prostorech s nízkou světlou výškou, nebo strukturálními překážkami, například nosnými sloupy a podobně. Pokud u vás výška problémem není, doporučujeme spíš vertikální zakladač Modula LIFT.

Modula HC

Zvýšení produktivity

Zboží je podle principu „goods-to-person“ dopravováno přímo k rukám operátora, čímž dochází k eliminaci času, kdy se operátor pohybuje po skladu.

Integrace a příslušenství Modula HC

Zařízení Modula HC dokážeme velmi rychle integrovat s firemním ERP systémem. Naši programátoři umí napojit skladový software Modula WMS s ERP systémy jako je např. Helios, Navision, SAP, K2, QAD a další.

Vlastní tým servisních techniků se postará o 100% záruční i pozáruční servis, pravidelné revize, ale také o nahodilé poruchové výjezdy. 

Horizontální karusel Modula HC můžete lehce rozšířit o širokou škálu příslušenství – LED lišty, čtečky čárových/QR kódů, systém Put-to-Light a mnoho dalších. Zvýšíte tím uživatelskou přívětivost celého systému.

Integrace s ERP

Napojíme na váš ERP systém — Helios, Navision, SAP, K2, QAD.

Příslušenství

Široké portfolio originálních doplňků a příslušenství.

Servis

Postaráme se o záruční i pozáruční servis, pravidelné údržby i servisní zásahy.

Instalace automatizovaného skladu Modula

Jak jsme pomohli v Auto Kelly optimalizovat sklady?

Podívejte se s námi na případovou studii ze společnosti Auto Kelly, která chtěla dosáhnout zlepšené kontroly nad zbožím a výší jeho zásob. Zároveň si přáli zmodernizovat manipulační procesy, vychystávání a zkrátit expediční časy. Jak jsme jejich problémy vyřešili?

Vybrané reference

Vybrané reference Bohemia Systech Group
Bohemia - SysTech group logo

Kanceláře

+420 723 092 104
obchod@systechgroup.cz
Cukrovarská 498/13
Vyškov, 682 01
Česká republika

Servis

+420 725 508 358
servis@systechgroup.cz
Tuřanka 1222/115
Brno, 627 00
Česká republika

Produkty

Image