Automatický horizontální karusel Modula HC

Efektivní skladování bez chyb

Vyměňte klasické policové regály za inovativní automatickou technologii a kompletujte objednávky jednoduše, efektivně a bez chyb!

Automatický horizontální karusel Modula HC představuje komplexní, flexibilní a produktivní řešení skladování a manipulace s drobným a středně velkým zbožím.

Zařízení Modula HC je ideální pro skladování v prostorech s nízkou světlou výškou, popř. strukturálními překážkami, například nosnými sloupy a podobně.

Modula HC

Zvýšení produktivity

Zboží je podle principu "goods-to-person" dopravováno přímo k rukám operátora, čímž dochází k eliminaci času, kdy se operátor pohybuje po skladu.

Integrace a příslušenství

Automatické zakladače Modula lze rozšířit o širokou škálu příslušenství – LED lišty, čtečky čárových/QR kódů, systém Put-to-Light a mnoho dalších. Automatický systém Modula také umožňuje správu skladových zásob díky vlastnímu softwaru Modula WMS. Automatické sklady Modula jsou integrovatelné s jakýmkoli ERP systémem, např. Helios, Navision, SAP, K2, QAD a další. Samozřejmostí je kompletní záruční i pozáruční servis – pravidelná plánovaná údržba, servisní zásahy, výměna spotřebních dílů, stěhování strojů a další služby.

Integrace s ERP

Pomůžeme vám s napojením na váš ERP systém.

Příslušenství

Zařízení Modula lze rozšířit o širokou škálu příslušenství.

Servis

Záruční i pozáruční servis, pravidelná plánovaná údržba a výměna spotřebních dílů.

Instalace automatizovaného skladu Modula

Jak jsme zlepšili kontrolu skladu v Auto Kelly?

Společnost Auto Kelly chtěla dosáhnout zlepšené kontroly nad zbožím a výší jeho zásob, zmodernizovat manipulační procesy a zkrátit tak expediční časy a napojit skladovací technologii na firemní ERP systém. Jak jsme jim pomohli?

Vybrané reference

Vybrané reference Bohemia Systech Group
Bohemia - SysTech group logo

Kanceláře

+420 723 092 104
obchod@systechgroup.cz
Cukrovarská 498/13
Vyškov, 682 01
Česká republika

Servis

+420 725 508 358
servis@systechgroup.cz
Tuřanka 1222/115
Brno, 627 00
Česká republika

Produkty

Image