Automatický vertikální zakladač Modula SLIM

Málo místa? Není problém

Máte opravdu málo místa pro instalaci skladovacího systému? Objevte nejflexibilnější automatické skladovací zařízení na trhu - Modula SLIM!

Díky dynamickému řízení výšky polic využijete opravdu každý centimetr dostupné výšky — zařízení Modula SLIM nemá nastavené žádné fixní výšky, tudíž vždy kalkuluje nejefektivnější rozmístění polic a eliminuje tak veškerý nevyužitý prostor mezi policemi.

V automatickém vertikálním zakladači Modula SLIM lze uskladnit veškeré druhy materiálu a zboží: nebalený materiál, boxy, krabice, kartony, malé předměty, náhradní díly, elektrické komponenty či lahvičky.

Modula SLIM

Úspora plochy
Díky podlahové ploše pouhé 3 m2 a celkové hloubce zařízení 1,6 m umožňuje skladovací systém Modula Slim ušetřit až 90 % skladovací plochy. Se svou maximální výškou 7 m a nosností 350 kg na polici pak dokáže zařízení uskladnit oproti standardní nosnosti systémů typu paternoster (12 500 kg) zboží o celkové hmotnosti až 25 000 kg. Opravdu komplexní a flexibilní řešení i pro nejmenší skladovací prostory!

Integrace a příslušenství

Automatické zakladače Modula lze rozšířit o širokou škálu příslušenství – LED lišty, čtečky čárových/QR kódů, systém Put-to-Light a mnoho dalších. Automatický systém Modula také umožňuje správu skladových zásob díky vlastnímu softwaru Modula WMS. Automatické sklady Modula jsou integrovatelné s jakýmkoli ERP systémem, např. Helios, Navision, SAP, K2, QAD a další. Samozřejmostí je kompletní záruční i pozáruční servis – pravidelná plánovaná údržba, servisní zásahy, výměna spotřebních dílů, stěhování strojů a další služby.

Integrace s ERP

Pomůžeme vám s napojením na váš ERP systém.

Příslušenství

Zařízení Modula lze rozšířit o širokou škálu příslušenství.

Servis

Záruční i pozáruční servis, pravidelná plánovaná údržba a výměna spotřebních dílů.

Objevte novou úroveň efektivity skladování

Image

PŘED INSTALACÍ

Omezená produktivita operátorů.
Vysoký počet operátorů skladu.
Velká potřebná skladovací plocha.
Image

PO INSTALACI

Vysoká flexibilita a produktivita.
Vysoká ergonomie a bezpečnost.
Úspora skladovací plochy až 90 %.
Instalace automatizovaného skladu Modula

Jak jsme zlepšili kontrolu skladu v Auto Kelly?

Společnost Auto Kelly chtěla dosáhnout zlepšené kontroly nad zbožím a výší jeho zásob, zmodernizovat manipulační procesy a zkrátit tak expediční časy a napojit skladovací technologii na firemní ERP systém. Jak jsme jim pomohli?

Vybrané reference

Vybrané reference Bohemia Systech Group
Bohemia - SysTech group logo

Kanceláře

+420 723 092 104
obchod@systechgroup.cz
Cukrovarská 498/13
Vyškov, 682 01
Česká republika

Servis

+420 725 508 358
servis@systechgroup.cz
Tuřanka 1222/115
Brno, 627 00
Česká republika

Produkty

Image