Řešení pro vychystávání a kompletaci objednávek Put-to-Light

Efektivní vychystávání objednávek bez chyb

Jednoduché, intuitivní, user-friendly technologie pro vaše operátory, která zrychlí a zefektivní provoz vašeho skladu.

Systém Put-to-Light je ideálním řešením pro vychystávání a kompletaci objednávek v prostředí, kde hlavními požadavky jsou rychlost, jednoduchost, bezchybnost a škálovatelnost procesu.

Systém Put-to-Light je složen z řady displejů, které vizuálně navádějí operátora při vyskladňování zboží na správnou pozici ke správné objednávce.

S každou objednávkou je spárována jedna pozice, která je označena jedním displejem. Proces vyskladňování pak probíhá po jednotlivých artiklech. Jakmile je artikl dopraven do výdejního okna, displeje vizuálně označí pozice, do kterých má být artikl vyskladněn, včetně požadovaného počtu kusů.

Celý systém Put-to-Light je řízen softwarem Modula WMS, který podporuje také strategie multi-order picking či batch picking.

Modula Put to Light

Vychystávací vozík Put-to-Light

Vychystávací vozík Put-to-Light je pohyblivé, komplexní a modulární řešení pro kompletaci objednávek se systémem Put-to-Light.

Vychystávací vozík je tvořen robustní ocelovou povlakovanou konstrukcí, nastavitelnými policemi a displeji Put-to-Light s napájecím a řídicím systémem.

Vozík je vybaven 4 otočnými kolečky pro jednoduchou ovladatelnost a pohyb po skladu a tabletem pro přiřazování objednávek k jednotlivým pozicím systému Put-to-Light.

Vybrané reference

Vybrané reference Bohemia Systech Group
Bohemia - SysTech group logo

Kanceláře

+420 723 092 104
obchod@systechgroup.cz
Cukrovarská 498/13
Vyškov, 682 01
Česká republika

Servis

+420 725 508 358
servis@systechgroup.cz
Tuřanka 1222/115
Brno, 627 00
Česká republika

Produkty

Image