Úspora místa nebo lepší přehled. Zájem o automatizace skladů roste

Úspora místa nebo lepší přehled. Zájem o automatizace skladů roste

Na podzim jsme dokončili hned čtyři zajímavé projekty. Naše automatické skladové systémy pomohly klientům s úsporou místa, budoucím zapojením robota nebo přesnější evidencí vydávaného materiálu. Zájem o naše vertikální zakladače Modula pořád roste.

Mějte o všem přehled. Při výběru skladového systému nepodceňte software

Mějte o všem přehled. Při výběru skladového systému nepodceňte software

Mozkem vašeho automatického skladu je promyšlený software. Při výběru skladovacího systému proto kromě technického provedení nepodceňujte ani jeho softwarové vybavení. Nejsou to totiž jen automaticky se pohybující police. Chtějte po zařízeních mnohem víc. Sledujte třeba stav vašich zásob, pohyb jednotlivých produktů nebo který z operátorů z něho právě něco vyzvedává.

Regálový zakladač dává skladování řád

Obor podnikání nehraje roli. Automatické vertikální zakladače jsou vhodným řešením pro skladování středního a drobného materiálu v jakémkoliv průmyslovém odvětví. Protože každá firma něco skladuje, ať už se jedná o hotové výrobky, nebo polotovary nutné k výrobě, případně komponenty nebo nástroje. Regálový zakladač v první řadě šetří prostor, ale má i mnoho dalších předností.

Automatizace skladu v kompaktním podání

Automatizace skladu už dávno není výhradou pouze velkých společností se stovkami metrů čtverečních podlahové plochy. I menší firmy chtějí skladovou plochu co nejvíce optimalizovat a všechny procesy v rámci vnitřní logistiky a skladového hospodářství maximálně zefektivnit. I pro ně máme řešení v podobě kompaktního vertikálního zakladače Modula SLIM.

Skladový systém Baumalog

Automatický skladový systém umí uskladnit i hutní materiál

Ne všechno zboží a materiál, který ve skladech potřebujete uchovat, je malých rozměrů. V České republice má těžké strojírenství stále své pevné místo a mnoho firem potřebuje skladovat i velmi těžké a objemné předměty. Přesně k tomuto účelu je vhodný automatický skladový systém MonoTower® od výrobce Baumalog.

Bohemia - SysTech group logo

Kanceláře

+420 723 092 104
obchod@systechgroup.cz
Cukrovarská 498/13
Vyškov, 682 01
Česká republika

Servis

+420 725 508 358
servis@systechgroup.cz
Tuřanka 1222/115
Brno, 627 00
Česká republika

Produkty

Image